Radna zbiera wyprawki (ZDJĘCIA)

08 wrzesień 2016
Autor: 

Zielonogórska radna Eleonora Szymkowiak słynie z dobrego serca. Aktywnie udziela się w akcjach charytatywnych i pomaga potrzebującym. Tym razem zbiera wyprawki dla uczniów.

Choć rok szkolny trwa już tydzień radna Szymkowiak nie kończy akcji "Do szkoły nie mogę iść goły".

- Potrzebne są przede wszystkim zeszyty, kredki, farbki, kolorowy papier. Zbieram też plecaki, piórniki oraz worki na obuwie.

Dary przynoszą Pani Eleonorze do kwiaciarni na zielonogórskiej starówce ludzie dobrego serca oraz przedstawiciele firm.

- Pewna firma podarowała kilka bardzo ładnych piórników. Wszystko co otrzymuję jest nowe, kolorowe i z pewnością ucieszy dzieci, które nie mają wyposażenie szkolnego.

Radna zwraca się też z apelem do nauczycieli.

- Jeżeli nauczyciel zauważy, że uczeń przychodzi do szkoły z książkami w reklamówce, proszę o informację, a ja postaram się wesprzeć tę rodzinę i podarować takiemu dziecku wyprawkę. 

Eleonora Szymkowiak zbiera także odzież dla dzieci i młodzieży szkolnej.

- Jeżeli ktoś ma nieużywane ubrania, albo w bardzo dobrym stanie to jak najbardziej się przydadzą. Zachęcam zielonogórzan do włączenia się do akcji.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u