Rozdajemy choinki! Sprawdź jak zdobyć świąteczne drzewko!

06 grudzień 2022
Autor: 
Rozdajemy choinki! Sprawdź jak zdobyć świąteczne drzewko! Redakcja

Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej, dlatego wspólnie z Plantacją Choinek Radnica rozdajemy choinki. Weź udział w zabawie i zgarnij jedno z 10 drzewek! 

Pięknie przystrojone w bombki oraz kolorowe światełka drzewko stanowi obecnie nieodłączną ozdobę domu w czasie świąt Bożego Narodzenia. Zgodnie z tradycją świąteczne drzewko powinno się przystrajać tuż przed Wigilią, czyli 24 grudnia, jednak w wielu domach termin ten nie jest wiążący i pięknie ozdobione pachnące choinki pojawiają się nawet na kilka tygodni przed Bożym Narodzeniem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Akcja strażaków przy Warcie. Woda z kanału podchodziła pod posesje

Zdobądź świąteczne drzewko!

Portal NewsLubuski.pl i Plantacja Choinek Radnica łącza siły i obdarowują czytelników świątecznymi drzewkami. Wystarczy, że polubisz opublikowany na Facebooku post, udostępnisz go publicznie a w komentarzu napiszesz z kim spędzisz tegoroczne święta (Zachęcamy do oznaczania osób)*.

Bezpośredni link do postu konkursowego - KLIKNIJ TUTAJ

*Wyniki podamy w komentarzu pod postem konkursowym w piątek, 16 grudnia do godziny 20. Choinki będzie można odebrać osobiście w Zielonej Górze.

Czytaj także - W Zielonej Górze ruszyła sprzedaż karpia. Ile zapłacimy za kilogram?


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u