WOŚP 2023 - aukcje na Allegro. Wylicytuj m.in. bilet "na wszystko" w aeroklubie lub voucher na strzelnicę

29 styczeń 2023
Autor: 
WOŚP 2023 - aukcje na Allegro Fot. Redakcja, Allegro

WOŚP 2023. 31. Finał już dziś, 29 stycznia. Sprawdź, co możesz wylicytować w serwisie Allegro. Aeroklub Ziemi Lubuskiej wystawił bilet "na wszystko", można też wybrać się na strzelnicę.

Rozpoczął się kolejny, 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku pieniądze zebrane w trakcie wydarzenia zostaną przeznaczone na walkę z sepsą zarówno dzieci, jak i dorosłych.

- Dla przeżycia chorego, u którego wystąpiła sepsa, kluczowe jest jak najszybsze rozpoznanie i włączenie właściwego leczenia. Z badań wynika, że każde opóźnienie rozpoznania sepsy i podania skutecznego antybiotyku o godzinę zwiększa ryzyko zgonu o 8 procent. Właśnie dlatego WOŚP chce wyposażyć szpitale w urządzenia pozwalające na przyspieszenie diagnostyki zakażeń - podkreśla Jerzy Owsiak, szef fundacji WOŚP.

WOŚP 2023 - sprawdź, co wylicytujesz na Allegro

W serwisie Allegro cały czas trwają aukcje WOŚP. Do wylicytowania jest mnóstwo rzeczy. Przedmioty przekazują zarówno lokalne sztaby, jak i osoby prywatne, instytucje, stowarzyszenia czy kluby sportowe.

Przeczytaj też: Akcja policji w Gorzowie Wielkopolskim. Nalot na kierowców przewożących na aplikację (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u