Sprawniejsi przez ćwiczenia - strażackie warsztaty w Zielonej Górze (ZDJĘCIA)

20 marzec 2023
Autor: 
Sprawniejsi przez ćwiczenia - strażackie warsztaty w Zielonej Górze Redakcja

Strażacy ochotnicy z zielonogórskiej Raculi zorganizowali ciekawe ćwiczenia. Druhowie z Raculi, Suchej, Cigacic i Świdnicy doskonalili swoje umiejętności!

W poniedziałek, 20 marca strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Zielonej Górze - Raculi zorganizowali ciekawe ćwiczenia, w których wspólnie ze strażakami z Suchej, Cigacic i Świdnicy doskonalili swoje umiejętności. Nowoczesne urządzenia oraz sprzęt zapewnili przedstawiciele firm Rosenbauer, oraz Weber Rescue.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Zderzenie dwóch ciężarówek na drodze S3

W trakcie warsztatów strażacy mogli zapoznać się z technikami gaszenia pożarów samochodów elektrycznych. Druhowie sprawdzili w akcji nowoczesne narzędzia hydrauliczne zasilane akumulatorowo oraz poznali nowe techniki cięcia pojazdów. Dodatkowo w trakcie ćwiczeń strażacy zapoznali się z nowoczesnymi rozwiązaniami z dziedziny środków ochrony indywidualnej.

Stałe doskonalenie umiejętności oraz wiedzy jest niezbędne do niesienia szybkiej i efektywnej pomocy potrzebującym. Doskonale wiedza o tym strażacy z zielonogórskiej Raculi, którzy kolejny już raz organizują tego typu ćwiczenia i zapraszają do udziału okoliczne, zaprzyjaźnione jednostki OSP. 

Czytaj także - Kierowcy na "podwójnym gazie" zatrzymani na S3 koło Zielonej Góry (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u