Internet zalany memami po ogłoszeniu koronawirusa w Zielonej Górze

05 marzec 2020
Autor: 
Internet zalany memami po ogłoszeniu koronawirusa w Zielonej Górze

Jedni do tematu koronawirusa w Polsce i na świecie podchodzą bardzo poważnie zaś drudzy z dystansem i sporą dawką humoru. Internet zalała fala memów po ogłoszeniu pierwszego przypadku koronawirusa.

W środę, 4 marca, o godzinie 8 rano, na specjalnej konferencji prasowej Ministra Zdrowia ogłoszono pierwszy potwierdzony przypadek zakażenia koronawirusem w Polsce. Pacjent trafił na zielonogórski Kliniczny Oddział Zakaźny Szpitala Uniwersyteckiego. Jak przekonują władze, nie ma powodów do niepokoju. 

Zaraz po ogłoszeniu pierwszego potwierdzonego przypadku zakażenia koronawirusem w Polsce, sieć zalała fala memów. Zebraliśmy je w poniższej galerii!

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u