Czy zielonogórzanie przestrzegają zasad izolacji?? Oceńcie sami (ZDJĘCIA)

26 marzec 2020
Czy zielonogórzanie przestrzegają zasad izolacji?? Oceńcie sami Redakcja

Lekarze apelują o przestrzeganie zasad izolacji i kwarantanny. Zamknięte są szkoły i przedszkola. Nieczynne galerie handlowe, kina, teatry czy restauracje. Możemy spacerować z psem, robić zakupy i spotykać się w maksymalnie dwuosobowych grupach. 

Podczas ostatniego weekendu przy wielu rekreacyjnych miejscach brakowało miejsca parkingowego. Brakuje ich również często pod marketami, głównie tymi budowlanymi. 

Czy zielonogórzanie przestrzegają zasad izolacji?? Oceńcie sami. Czekamy na Wasze opinie. 

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.