PS

PS

 
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Straż pożarna w Zielonej Górze ma drabinę mechaniczną, która od blisko 2 lat nie wyjeżdża do akcji. PSP musi ratować się wsparciem z OSP. Teraz może się to zmienić.

Śmiertelny wypadek koło Świebodzina. W Jemiołowie motocykl, którym jechało dwóch mężczyzn, uderzył w samochód. Jeden zginął na miejscu, drugi zmarł w szpitalu.

Wypadek podczas prac polowych pod Szprotawą. Na miejsce wezwano służby ratownicze. Poszkodowany mężczyzna zginął na miejscu.

Strażacy z OSP Koźla mają nowy sprzęt do udzielania pomocy. To zestaw ratownictwa medycznego. Dofinansowanie przekazała im Fundacja ORLEN.

Kierowca Audi wpadł w ręce policji koło Zielonej Góry. Dostał spory mandat. - Miał za nic przepisy - podkreślają funkcjonariusze.

Był pijany, a mimo to wsiadł za kierownicę i wyjechał na drogę. Został zatrzymany na drodze koło Sulechowa. Gdy przyszli policjanci, prawie wypadł z auta.

Strona 1 z 675

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u