Zawody młodzieżowe

19 lipiec 2016
Autor: 

19 i 20 lipca kibiców czarnego sportu czekają emocje przy W69.

Już dziś w Zielonej Górze odbędzie się II runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. Juniorzy Falubazu po zwycięstwie w I rundzie w Pile będą chcieli powtórzyć ten sukces na własnym torze i umocnić się na prowadzeniu w tabeli. Poza zielonogórzanami, w zawodach udział wezmą juniorzy z Leszna, Rawicza oraz Opola.

Jutro przy W69 odbędzie się V runda Ligi Juniorów. Wystartują w niej ekipy z Zielonej Góra, Gorzowa, Rybnika, Leszna, Wrocławia, Grudziądza oraz Torunia. Dotychczas w cyklu Ligi Juniorów rozegrano tylko jeden turniej, w ramach I rundy w Poznaniu. Zawody II rundy w Lesznie zostały przełożone na sierpień, natomiast w tym tygodniu odwołane zostały rundy w Rybniku oraz Tarnowie. Wszystko z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Obie imprezy rozpoczną się o godzinie 17:30. Bramy stadionu otwarte zostaną o 17:00, a kibicom udostępnione zostaną sektory I oraz J. Wstęp na zawody kosztować będzie 5 złotych. Bilety można kupić w dniu zawodów w kasach przy stadionie, które czynne będą od godziny 16:30, oraz w Sklepach Kibica.

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u