Jak dobrze znasz Lubuskie? Dasz radę zdobyć maksymalną liczbę punktów? (QUIZ)

07 lipiec 2024
Jak dobrze znasz Lubuskie? Dasz radę zdobyć maksymalną liczbę punktów? Redakcja/Archiwum

Test wiedzy o województwie lubuskim. Jak dobrze znasz nasz region? Rozwiążesz quiz na 100%? 

Województwo lubuskie jest regionem o bogatym dziedzictwie przyrodniczym i kulturalnym. Dwie stolice województwa, Zielona Góra i Gorzów Wielkopolski, oferują różnorodne atrakcje - od corocznego Winobrania w Zielonej Górze po bogatą historię i zabytki Gorzowa. Region ten słynie również z pięknych parków krajobrazowych, takich jak Park Narodowy Ujście Warty i Łagowski Park Krajobrazowy, które przyciągają miłośników przyrody.

Test wiedzy o województwie lubuskim 

Lubuskie to także obszar o długiej tradycji winiarskiej, na czele z Zieloną Górą. W regionie znajdują się liczne rezerwaty przyrody chroniące unikalne ekosystemy. Województwo lubuskie to miejsce, które z pewnością warto odwiedzić. Jak dobrze znasz Lubuskie? Rozwiąż poniższy quiz i sprawdź swoją wiedzę!

quiz lubuskie


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u