Poważny wypadek na drodze krajowej nr 27 w Świdnicy pod Zieloną Górą. Trwa akcja służb. Droga jest całkowicie zablokowana.

Niebezpieczne zdarzenie na drodze krajowej nr 27 koło Żar. Tafla lodu spadła z ciężarówki i przebiła szybę pojazdu. Kierowca został ranny.

Groźny wypadek na Drodze Krajowej numer 27 w Żarach. Zderzyły się trzy pojazdy. Trzy osoby zostały ranne i trafiły do szpitali. Policja wprowadziła objazdy. 

Trzy pojazdy zderzyły się na Drodze Krajowej numer 27 w Nowogrodzie Bobrzańskim. Wprowadzono ruch wahadłowy.

Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką na DK27 pod Żarami. Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu. 

Dwa samochody osobowe zderzyły się na skrzyżowaniu DK 27 z DW 282 pod Świdnicą. Na miejscu pracują służby, występują utrudnienia w ruchu!

Fatalne warunki do jazdy w Lubuskiem. W przeważającej części regionu pada ciężki, lepiący się śnieg. Na trasach jest bardzo ślisko. Dochodzi do zdarzeń drogowych, a ciężarówki często nie mogą podjechać pod wzniesienia.

Samochód wpadł do rowu i dachował na drodze krajowej nr 27 koło Świdnicy. Właścicielowi nic się nie stało, natomiast pojazd nadal nie został zabrany. Kierowcy często reagują tak, jakby był to nowy wypadek.

Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u