Hertz Systems inwestuje w przyszłość!

20 lipiec 2018
Hertz Systems inwestuje w przyszłość! zdjęcia: Hertz Systems

Zielonogórska firma specjalizująca się w rozwiązaniach z zakresu bezpieczeństwa stawia na moc i ekologię! Spółka poszerza swoją flotę pojazdów o BMW I3 – samochód elektryczny, doskonale sprawdzający się w warunkach miejskich.

Auto jest prawie bezgłośne nawet podczas gwałtownego przyspieszania. W 7 sekund osiąga prędkość 100 km/h bez zauważalnego wysiłku maszyny! Może pochwalić się również prędkością maksymalną rzędu 152 km/h. Przy tak wielkiej mocy pozwala na bardzo szybką reakcję w czasie jazdy. BMW I3 w rękach Hertz Systems stanie się pierwszym w Polsce elektrycznym pojazdem interwencyjnym, który błyskawicznie znajdzie się na miejscu każdego wydarzenia.

Siedziba firmy stała się również punktem ładowania aut elektrycznych, z którego korzystać mogą pozostali właściciele aut bezspalinowych. 

Hertz Systems Ltd Sp. z o.o. to polski producent z 30-letnim doświadczeniem, działający w obszarach: bezpieczeństwa, nawigacji satelitarnej GPS oraz technologii kosmicznych. Spółka współpracuje m.in. z Europejską Agencją Obrony oraz agencjami NATO. W swojej ofercie posiada rozwiązania takie jak m.in. lokalizator personalny HP500, system antydronowy Jastrząb oraz wojskowy odbiornik HGPST 4.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u