Wykład otwarty prof. dr hab. Dariusza Rosatiego

14 czerwiec 2016
Autor: 
www.facebook.com/prof.Dariusz.Rosati

Wydział Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu Zielonogórskiego oraz Narodowy Bank Polski zapraszają na wykład otwarty pt. BUDŻET STREFY EURO, który wygłosi prof. dr hab. Dariusz Rosati.

Wykład odbędzie się 17 czerwca 2016 r. (piątek), o godz. 11.00 w ramach zakończenia VII edycji studiów podyplomowych Mechanizmy funkcjonowania strefy euro, w Auli Uniwersytetu Zielonogórskiego, przy ul. Podgórnej 50.

Dotychczas podczas kolejnych edycji studiów podyplomowych wykłady otwarte na WEiZ UZ wygłosili: prof. Marek Belka, prof. Witold Koziński, prof. Grzegorz Kołodko, prof. Kazimierz Perechuda, prof. Jan Jeżak, prof. Dariusz Zarzecki, prof. Jarosław Kundera, prof. Eryk Łon.

Mechanizmy funkcjonowania strefy euro to studia podyplomowe organizowane w 17 ośrodkach akademickich w kraju. Do tej pory w całej Polsce ukończyło je prawie 5500 osób - w Zielonej Górze 422 osoby. Absolwenci zielonogórskiej edycji to pracownicy różnych szczebli administracji państwowej i samorządowej, sektora finansowo-bankowego, przedsiębiorcy funkcjonujący w sferze biznesu, dziennikarze, pracownicy naukowi (ze stopniem naukowym doktora i doktora habilitowanego) pracownicy organizacji pozarządowych zaangażowani w rozwój edukacji ekonomicznej, nauczyciele przedmiotów ekonomicznych, politycy oraz studenci.

Należy podkreślić, że studia prowadzone na Uniwersytecie Zielonogórskim dwa lata temu zostały wyróżnione statuetką EuroSymbol Nowoczesnego Kształcenia 2014 przez Monitor Rynkowy, dodatek do Dziennika Gazeta Prawna oraz Monitor Biznesu, który jest dodatkiem do Rzeczpospolitej.

VII edycja studiów podyplomowych Mechanizmy funkcjonowania strefy euro jest ostatnią edycją.

Źródło: opracowanie własne WEiZ

KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u