Rusza Forpoczta 7. KOZZI FILM FESTIWAL (FILM)

02 czerwiec 2021
Rusza Forpoczta 7. KOZZI FILM FESTIWAL Redakcja

Choć sam Kozzi Film Festiwal odbędzie się we wrześniu to od 9 do 13 czerwca organizatorzy zapraszają na szereg imprez związanych z wydarzeniem. Przed nami 4 dni kulturalnej odskoczni.

Forpoczta 7. Kozzi Film Festiwal to między innymi otwarcie wystawy oryginalnych rysunków Cypriana Norwida ze zbiorów Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zielonej Górze, Czytelnia Dramatu, spotkania z udziałem aktorów i krytyków filmowych, to także Zielonogórski Salon Poezji podczas którego Alicja Stasiewicz i Lech Mackiewicz przeczytają Listy na wyczerpanym papierze Agnieszki Osieckiej i Jeremiego Przybory.

13 czerwca obok Ławeczki Norwida zostanie uroczyście otwarty Skwer Poetów. Forpoczcie towarzyszyć będą projekcje filmów z rolami Wojciecha Pszoniaka, Piotra Machalicy i Macieja Kozłowskiego.

Wydarzenia odbywają się z udziałem publiczności. Niestety obowiązuje limitowana liczba miejsc dlatego organizatorzy zadbali również o transmisję on-line. 

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u