W Zielonej Górze pojadą nocą na rolkach! #5 NIGHT SKATING już w niedzielę!

22 wrzesień 2021
W Zielonej Górze pojadą nocą na rolkach! #5 NIGHT SKATING już w niedzielę!

Nocna jazda na rolkach po Zielonej Górze. W najbliższą niedzielę odbędzie się #5 NIGHT SKATING!

Potrafisz jeździć na rolkach? Chciałbyś przejechać się głównymi ulicami Zielonej Góry? W najbliższą niedzielę, 26 września będzie na to okazja! Rolkarze z grupy roooolki Zielona Góra organizują nocną jazdę ulicami miasta. Impreza pod nazwą #5 NIGHT SKATING rozpocznie się na Placu Bohaterów o godzinie 19. Rolkarze w asyście policji pokonają trasę o długości około 6 kilometrów!

Dalsza część artykułu pod reklamą

Trasa przejazdu: Start Plac Bohaterów, al. Wojska Polskiego (do skrzyżowania z ul. Wyszyńskiego, na którym grupa zawraca za wysepką, powrót al. Wojska Polskiego do ronda przy Castoramie), ul. Zjednoczenia, ul. Aglomeracyjna, ul. Dworcowa, ul. Westerplatte i meta na Placu Bohaterów.

Ze względów bezpieczeństwa w wydarzeniu mogą wziąć udział wyłącznie rolkarze oraz wrotkarze. - Jeżeli w miarę sprawnie poruszasz się na rolkach, potrafisz skręcać i hamować, wbijaj na imprezę! - dodają organizatorzy. Impreza jest bezpłatna.

Czytaj także - Urzędniczka sanepidu w Żaganiu brała łapówki za pozytywne opinie sanitarne!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u