Darmowy pobyt na turnusach rehabilitacyjnych w Pałacu w Przełazach

02 kwiecień 2022
Autor: 
Darmowy pobyt na turnusach rehabilitacyjnych w Pałacu w Przełazach Powiatowy Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy "Pałac" w Przełazach

Powiatowy Ośrodek Rehabilitacyjno – Wypoczynkowy „Pałac” sp. z o.o. w Przełazach zaprasza na bezpłatną rehabilitację dla osób w wieku aktywności zawodowej – pracujących jak i planujących powrócić do pracy, ze schorzeniami związanymi ze sposobem wykonywanej pracy.

Turnus rehabilitacyjny w neorenesansowym pałacu, malowniczo rozlokowanym na brzegu jeziora Niesłysz, obejmuje:

 • konsultację medyczną (początkową i końcową)
 • 3 formy terapii po 10 zabiegów
 • ćwiczenia
 • objęcie opieką psychologiczną
 • konsultacje lekarza medycyny pracy
 • dodatkowo – masaż leczniczy, tapping
 • zakwaterowanie w pokojach -1, -2 i -3 osobowych
 • pobyt z wyżywieniem (turnus stacjonarny)

Jak informuje Urząd Gminy Bytnica, rehabilitacja finansowana jest ze środków Unii Europejskiej – całkowicie darmowa dla wszystkich uczestników – minimum formalności, wystarczy tylko wypełniony wniosek dostępny na stronie ośrodka. 

Czytaj także: Kiermasz dla strażaka Łukasza Sroki w OSP Racula. Zebrano blisko 12 tys. złotych!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KMB

 
Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

 • Rusza rehabilitacja dla osób po przebytym zakażeniu koronawiursem

  Rusza rehabilitacja dla osób po przebytym zakażeniu koronawiursem

  W marcu rusza rehabilitacja po-covidowa w Lubuskim Centrum Pulmonologii w Torzymiu. Długość pobytu w ramach rehabilitacji stacjonarnej pulmonologicznej trwa 3 tygodnie.

 • Pół miliona na rehabilitację osób niepełnosprawnych

  Pół miliona na rehabilitację osób niepełnosprawnych

  Ruszył I otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych w 2016 r. na terenie województwa lubuskiego w zakresie rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych. Środki przeznaczone na realizację zadań w wysokości 500 tys. zł pochodzą z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u