Połączenia na trasie Krosno Odrz. - Zielona Góra

04 listopad 2016
Autor: 

W związku z zamknięciem szpitala w Krośnie Odrzańskim oraz licznymi pytaniami dotyczącymi połączeń, umożliwiających dojazd pacjentom chcącym skorzystać z usług Szpitala Klinicznego w Zielonej Górze, Urząd Marszałkowski informuje, że na ww. trasie zorganizowanych jest po 27 kursów, obsługiwanych przez dwóch przewoźników: PKS Zielona Góra i Transhand Słubice.

Autobusy kursują od wczesnych godzin porannych, do późnych godzin wieczornych. Szczegółowe informacje znajdują się w rozkładach jazdy dostępnych na stronach przewoźników.

Na trasie Krosno Odrz. - Zielona Góra zorganizowanych jest 27 kursów, od godz. 4:45 do 20:55.

Na trasie Zielona Góra - Krosna Odrz. zorganizowanych jest 27 kursów, od godz. 8:40 do 22:30.

Większość autobusów kursuje od poniedziałku do piątku, niektóre tylko w soboty, jeszcze inne zaś tylko w dni nauki szkolnej.

Wszystkie szczegółowe informacje jak są zorganizowane kursy, zawarte są w obszernych rozkładach jazdy załączonych do wydawanych przez województwo zezwoleń na realizację kursów zorganizowanych i realizowanych przez przewoźników zgodnie z ich rozeznaniem rynku.

 

KMB

 
Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u