Marsz z psami przez Zieloną Górę

08 grudzień 2016
Autor: 
Pixabay

W sobotę 10 grudnia w Zielonej Górze odbędzie się nietypowa akcja, mająca na celu zwrócić uwagę na bezdomne psy przebywające w schronisku.

Obecnie w zielonogórskim schronisku mieszka ponad 250 psów. W boksach, za kratami czekają na kochającego, odpowiedzialnego właściciela, który obdarzy je miłością i da ciepły dom. Ten marsz może odmienić życie zwierząt jak i ludzi.

Organizator wydarzenia czyli Inicjatywa Dla Zwierząt ma mnóstwo ciekawych pomysłów na akcje, które mają zachęcić do adopcji. Nie inaczej będzie i tym razem. Do wzięcia udziału zapraszają zarówno dorosłych jak i dzieci.

Początek o godz. 10.00 w schronisku przy ul. Szwajcarskiej. O godzinie 11.00 rusza marsz z psami w kierunku zielonogórskiej Palmiarni. W każdej chwili do marszu mogą dołączać ludzie ze zwierzakami adoptowanymi. W samo południe marsz ruszy w stronę deptaka, a o koło godz. 13.00 powrót do schroniska.

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u