Zefir i Laguna walczą o Najlepszy Produkt Turystyczny w Polsce

08 grudzień 2016
Autor: 

Wirtualna Polska wspólnie z Polską Organizacją Turystyczną przygotowała plebiscyt, w którym wybieramy najatrakcyjniejszy, nowatorski i najbardziej przyjazny turystom produkt.

Wśród 18 produktów turystycznych znajduje się również lubuska atrakcja - Rejsy statkiem Zefir i Laguna po Odrze.

- Walczymy w tym plebiscycie jako reprezentanci lubuskiego. - mówi Łukasz Kozłowski, prezes Stowarzyszenia Odra dla Turystów 2014 - Już ten fakt jest dla mnie wyjątkowo mobilizujący i nobilitujący. Jest to dla nas ogromna szansa na pokazanie statków, Odry i całego regionu w Polsce. Dodam, że 6 grudnia otrzymaliśmy Lubuską Perłę Turystyki - cieszy się pan Łukasz - znaleźliśmy się w gronie 3 najlepszych atrakcji turystycznych w województwie... a kilka dni temu wygraliśmy plebiscyt czytelników Gazety Lubuskiej na najciekawszy produkt turystyczny w naszym województwie.

Certyfikat „Najlepszego Produktu Turystycznego” Polskiej Organizacji Turystycznej to nagroda dla wyjątkowych atrakcji turystycznych w Polsce. Nadawany jest on tylko nowatorskim i przyjaznym turystom miejscom, obiektom oraz imprezom, realizowanym na poziomie regionalnym i lokalnym. Nagrodą główną w konkursie dla produktów turystycznych jest realizowanie przez Polską Organizację Turystyczną działania promocyjne w nadchodzącym roku. Zwycięzców poznamy 17 lutego 2017 r.

Aby wziąć udział w głosowaniu należy wejść na stronę i wybrać interesujący nas produkt. Każda osoba może oddać tylko jeden głos. Liczy się każde wsparcie. Głosowanie trwa do 12 grudnia.

plakat

TAGI
KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u