BEST DRAMA dla KOLEKCJI SUKIENEK w reż. Marzeny Więcek (KONKURS)

28 grudzień 2016
Autor: 
KOLEKCJA SUKIENEK - TRAILER

Film KOLEKCJA SUKIENEK (WOMEN COLLECTION) otrzymał nagrodę "BEST DRAMA" (najlepszy dramat) na Malta International Film Festival!

Do konkursu zostało zakwalifikowanych 31 filmów, wybranych spośród kilkuset zgłoszeń z całego świata. Pokazy odbyły się w największym kompleksie kinowym na Malcie - Eden Kino Malta.

- Film "Kolekcja sukienek" jest moim debiutem pełnometrażowym. - mówi reżyser filmu Marzena Więcek - Namówiłam do udziału w projekcie najlepszych polskich aktorów i zaangażowałam świetną ekipę, która pracowała z wielką pasją i zaangażowaniem.

W filmie wystąpili między innymi: Zbigniew Zamachowski, Ewa Szykulska, Katarzyna Bujakiewicz, Dorota Stalińska, Marzena Trybała, Adrianna Biedrzyńska, Marzena Wieczorek, Iwona Katarzyna Pawlak oraz Marzena Więcek.

- O czym jest film? Osiem współczesnych polskich kobiet w różnym wieku i jeden mężczyzna. Ich lęki, fascynacje, obsesje. Ich codzienne życie i takie, które chcieliby mieć. To wszystko zatem, co nas ubiera - opowiada Marzena Więcek - Bohaterki naszego filmu są obiektem nielegalnego eksperymentu. .

WYGRAJ DVD Z FILMEM KOLEKCJA SUKIENEK w reż. MARZENY WIĘCEK

Aby wziąć udział w konkursie i wygrać jedną z trzech płyt DVD należy odpowiedziec na pytanie: co było inspiracją do powstania scenariusza filmu?  

Na odpowiedzi czekamy pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Losowanie odbędzie się 8 stycznia.

okladka pudelko

KMB

 
Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u