Akcja "Podziel się pluszakiem"

14 luty 2017
Autor: 
Pixabay

Przypominamy, że do końca lutego trwa szlachetna akcja nowosolskich uczniów "Podziel się pluszakiem".

Uczniowie w Nowej Soli chcą kolejny raz pomóc i wesprzeć nowosolski szpitalny oddział pogotowia ratunkowego. Uczniowie klasy III C, ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Nowej Soli, organizują szlachetną akcję zbierania pluszaków. Będą one podarowane pogotowiu ratunkowemu.

Maskotki trafią do chorych i poszkodowanych w wypadkach dzieci, które trafią na ten oddział. Organizatorzy akcji serdecznie zapraszają do przyłączenia się.

Możemy podarować tylko pluszaka, a dać tak wiele uśmiechu i radości. To już czwarty raz, kiedy szkoła organizuje akcję zbierania pluszowych zabawek, ucząc w ten sposób swoich uczniów empatii i dzielenia się tym, co mamy. Maskotki będą zbierane do końca lutego, można je przynosić do sali 211 Sp 8.

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u