Johannes Brahms w Cigacicach (ZDJĘCIA)

20 marzec 2017

Dziś w porcie Cigacice zacumował pierwszy z hotelowych statków - śródlądowy statek pasażerski MS Johannes Brahms.

Jest to pierwsze zawinięcie statku wycieczkowego do portu Cigacice w sezonie 2017.

Johannes Brahms został zbudowany w 1998 roku i pływa pod banderą niemiecką. Maksymalnie może zabrać 84 pasażerów oraz 21 osób załogi. Na statku znajdują się w 42 kabiny. Każda z nich wyposażona jest w dwa łóżka, pełen węzeł sanitarny, telefon, telewizor, barek, sejf oraz klimatyzację. Znajdują się tu dwa pokłady pasażerskie. Jednostka ma długość 82 metry, szerokość 9,5 metra oraz zanurzenie około 1,30 metra.

22 marca do portu w Cigacicach wpłynie kolejny hotelowy statek, tym razem pod szwajcarska banderą - Frederic Chopin. Statek zwodowany został w 2002 roku. Na jego pokładzie może pomieścić się 80 pasażerów. Długość statku to 83 m, a szerokość 9,5 m.

TAGI
Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u