Reklama za 1 zł

20 marzec 2017
Autor: 

Dziś jest Międzynarodowy Dzień Szczęścia. Dziś również pierwszy dzień astronomicznej wiosny.

W związku z tym mamy dla Was wyjątkowa - wiosenną i szczęśliwą propozycję - banner reklamowy na naszym portalu za 1 zł netto za dzień.

Co należy zrobić aby Twoja reklama pojawiła się na naszym portalu?

  • wybierz miejsce, w którym ma znajdować się Twoja reklama,
  • przygotuj grafikę o wybranych parametrach,
  • wybierz liczbę dni, podczas których ma być emitowana reklama,
  • skontaktuj się z nami (mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Każdy banner będzie przekierowywał do strony klienta. Banner nie może reklamować stron pornograficznych lub być o treściach niezgodnych z polskim prawem, a także stron konkurencyjnych. Rodzaje bannerów: A2 - 750 x 200 pikseli; B1 - 400 x 600 pikseli; C1 - 400 x 400 pikseli; D1 - 400 x 200 pikseli. Podana kwota jest ceną netto za 1 dzień emisji. Do cen należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%. Wszystkie bannery wyświetlane są w rotacji - maksymalnie z pięcioma innymi. W CENĘ NIE JEST WLICZONY EWENTUALNY KOSZT PRZYGOTOWANIA GRAFIKI. LICZBA FIRM OGRANICZONA. 

TAGI
KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u