Google I/O na Uniwersytecie Zielonogórskim

14 maj 2017
Autor: 

Google I/O, największa i najważniejsza konferencja Google, co roku skupia setki tysięcy widzów na całym świecie.

To interaktywne doświadczenie będzie można przeżyć także w Zielonej Górze. Na transmisję zapraszają m.in. Wydział Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki Uniwersytetu Zielonogórskiego oraz firma Cinkciarz.pl w środę, 17 maja 2017 r. w godz. 18.00 - 23.00, do sali H044 w siedzibie Wydziału Mechanicznego (bud. A-10), ul. prof. Z. Szafrana 4, Kampus A.

- Konferencja Google w tym roku odbędzie się 17-19 maja w Shoreline Amphitheatre w Mountain View w Kalifornii - mówi Ewa Sapeńko, Rzecznik prasowy Uniwersytetu Zielonogórskiego. - Aby dostać się na spotkanie na żywo, trzeba mieć dużo szczęścia i spory budżet. Co ciekawe, biletu nie można tak po prostu kupić. Najpierw należy wziąć udział w losowaniu. Przy odrobinie szczęścia można wygrać przywilej zakupu wejściówki, której cena sięga 900 dol.

Istnieje jednak prostszy i tańszy sposób, by zapewnić sobie udział w wydarzeniu oraz możliwość dzielenia się wrażeniami z osobami, z którymi łączą nas wspólne pasje. Setki tysięcy osób bierze udział w organizowanych na całym świecie transmisjach. Już po raz trzeci na wspólne oglądanie bezpośredniej relacji z konferencji można wybrać się także do Zielonej Góry, jednego z siedmiu miast w Polsce udostępniającego taką możliwość. Przekaz organizują: Wydział Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki Uniwersytetu Zielonogórskiego, firma Cinkciarz.pl, GDG (Google Developer Groups) Zielona Góra oraz Geek Club Zielona Góra.

Dlaczego warto wziąć udział w I/O Extended 2017? - Wszyscy zainteresowani będą mieli szansę wspólnie obejrzeć najciekawsze prezentacje, wymienić się doświadczeniami i zintegrować ze społecznością skupioną wokół najnowszych technologii. Chcemy scalać kreatywnych pasjonatów rozwiązań IT oraz wspólnie poznawać najnowsze technologie z dziedziny Web, Mobile, VR, AI czy IoT - mówi Kamil Sahaj, dyrektor marketingu Cinkciarz.pl. Spółka także w ub. r. była współorganizatorem wydarzenia. Wtedy udział w nim wzięło ok. 200 osób.

Podczas transmisji w sali Uniwersytetu Zielonogórskiego dla widzów nie zabraknie napojów, przekąsek, konkursów z nagrodami.

Udział w wydarzeniu należy zgłosić na stronie meetup.com.pl

TAGI
MS

Pielęgnuj swoje marzenia. Trzymaj się swoich ideałów. Maszeruj śmiało według muzyki, którą tylko Ty słyszysz. Wielkie biografie powstają z ruchu do przodu, a nie z oglądania się do tyłu.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u