Falubaz z kibicami (ZDJĘCIA)

10 lipiec 2017
Autor: 

Letni Piknik z Falubazem to już tradycja. W tym roku kibice zielonogórskiej żużlowej drużyny mogli spotkać się, porozmawiać, zdobyć autograf w niedzielne popołudnie 9 lipca w Mostkach. Podobnie jak podczas zeszłorocznych pikników frekwencja dopisała.

Na kibiców w każdym wieku czekało mnóstwo atrakcji. W Mostkach pojawili się juniorzy m.in. Alex Zgardziński, Mateusz Tonder  i Sebastian Niedźwiedź. Nie zabrakło również trenera Falubazu Marka Cieślaka i czołowych zawodników zielonogórskiego speedwaya czyli Jasona Doyle'a, Patryka Dudka i Piotra Protasiewicza.

Najmłodszych kibiców zabawiała klubowa maskotka MotoMysz, odbyła się m.in. loteria fantowa oraz zbiórka pieniędzy na Falubazową Wyprawkę.

Warto dodać, że trener Cieślak i Patryk Dudek przyjechali z finału Drużynowego Pucharu Świata w Lesznie, w którym reprezentacja Polski zdobyła złoty medal.

 • Andrzejki 2023. Najciekawsze wróżby i nie tylko

  Andrzejki 2023. Najciekawsze wróżby i nie tylko

  Andrzejki to idealna okazja do świetnej zabawy w gronie najbliższych. Tej magicznej nocy wiele osób stawia na różnorodne wróżby, co umila im czas. A jakie są najciekawsze? W naszym artykule znajdziesz kilka inspiracji.

 • FALUBAZ: finał w Krośnie odwołany! Jest nowy termin

  FALUBAZ: finał w Krośnie odwołany! Jest nowy termin

  Mecz pomiędzy Cellfast Wilki Krosno a Stelmet Falubaz Zielona Góra miał rozpocząć się dziś, o godz. 15. Niestety silne opady deszczu spowodowały, że spotkanie zostało przełożone.

 • Poważny wypadek quada w Mostkach. Dwie osoby ranne. W akcji śmigłowiec LPR!

  Poważny wypadek quada w Mostkach. Dwie osoby ranne. W akcji śmigłowiec LPR!

  Poważny wypadek na quadzie w miejscowości Mostki. Dwie osoby zostały poszkodowane. W akcji śmigłowiec LPR!

 • Najwyższa porażka od lat! Na własnym torze...

  Najwyższa porażka od lat! Na własnym torze...

  Czegoś takiego nie spodziewał się nikt. Ostatnia tak wielka porażka na własnym torze miała miejsce w 1990 roku. Wtedy Zielona Góra została pokonana przez Toruń wynikiem 31:59. Historia - choć nie dotyczy Torunia, jak widać po latach lubi się powtarzać. Lwy rozjechały Myszkę i pokazały, jak prawidłowo jeździ się na żużlu!

 • Karnawał - zabawy czas!

  Karnawał - zabawy czas!

  Karnawał to czas zabaw, maskarad, balów zimowych i pochodów. Rozpoczyna się najczęściej w dniu Trzech Króli, a kończy we wtorek przed Środą Popielcową, która oznacza początek Wielkiego Postu.

 • Karnawał - zabawy czas!

  Karnawał - zabawy czas!

  Karnawał to czas zabaw, maskarad, balów zimowych i pochodów. Rozpoczyna się najczęściej w dniu Trzech Króli, a kończy we wtorek przed Środą Popielcową, która oznacza początek Wielkiego Postu.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u