Zagrają by pomóc Krzyśkowi

09 lipiec 2017
Autor:  Ryszard Waldun

W niedzielę 16 lipca w Sulecinskim Ośrodku Kultury odbędzie się koncert charytatywny poświęcony Krzysztofowi Krawcowi z Glisna w gminie Lubniewice

Krzysiek ma 17 lat i jest uczniem szkoły średniej o kierunku ochrona środowiska. Jego marzeniem jest by zostać ratownikiem medycznym. Małgorzata Kuzajewska - Moskwa ciocia Krzyśka i jedna z organizatorek koncertu powiedziała naszej redakcji, że choroba z jaką zmaga się chłopak zaczęła się 3 lata temu, ale dopiero w tym roku w lutym została zdiagnozowana jako guz mózgu - glejak zoperowany 3 lipca i w tym czasie zarówno Krzysiek, jak i cała rodzina czeka na pozytywny wynik. Jego koledzy i przyjaciele opowiadając o nim podkreślają, że Krzysiek jest harcerzem, piłkarzem, dobrym przyjacielem i dlatego postanowili zorganizować koncert charytatywny na rzecz chorego mieszkańca Glisna.

W koncercie wezmą udział DAMIAN i MARIUSZ, NO NAME, ŁYCZEK i ŁABĘDŹ oraz KUBA ZACHCIAŁ.

Organizatorami są harcerze z ZHP Sulęcin, koledzy i przyjaciele oraz członkowie Stowarzyszenia przyjaciół Glisna.

Przed koncertem odbędzie się pokaz wozów strażackich i policyjnych, malowanie buziek oraz fireshow.

16 lipca przyjedźcie do Sulecina i biorąc udział w koncercie pomóżcie Krzyśkowi.

plakat

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u