Jednokierunkowa Westerplatte (ZDJĘCIA i FILM z drona)

19 lipiec 2017
Autor: 
dronzielonagóra.pl

Od dziś główna ulica w Zielonej Górze od skrzyżowania z ul. Chrobrego do skrzyżowania z ul. Kupiecką jest jednokierunkowa. Jest to oczywiście związane z jej modernizacją.

Przypomnijmy, że poza wymianą nawierzchni i chodnika czeka nas stworzenie ciągów pieszo-rowerowych, budowa śluzy rowerowej na skrzyżowaniu ulic Ułańskiej i Kupieckiej, którą bez problemu przejedziemy aż do parkingu przy placu Kolejarza. Zlikwidowane zostaną zatoczki autobusowe, przebudowa sygnalizacji świetlnej a także ustawienie stylowych latarni.

Zanim jednak doczekamy się zmian na Westerplatte czeka nas wiele utrudnień. Będą one występować głównie na ulicach: Bohaterów Westerplatte, Pod Topolami, na Placu Bohaterów, dr Pieniężnego, Kazimierza Wielkiego, Jana Keplera, Fryderyka Chopina, Dworcowej i Ułańskiej.

Na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego - Kupiecka - Westerplatte nie działa sygnalizacja świetlna. Piesi mogą przechodzić przejściem przy Lotosie. 

KMB

 
Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u