Oprawca MAYDAY posiedzi 8 miesięcy

18 kwiecień 2016

8 miesięcy więzienia, 10-letni zakaz posiadania zwierząt, a także 3 tys. zł na rzecz Ogólnopolskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami „Animals” dla Adama B., który we wrześniu ubiegłego roku skatował swojego psa, MAYDAY‬

Przeprowadzone postępowanie nie dostarczyło żadnych dowodów, potwierdzających rzekomą agresję psa, czym próbował bronić się oskarżony. Sąd postrzega Adama B., jako osobę pozbawioną uczuć wyższych - uzasadniała sędzia Magdalena Kowalczyk - o czym świadczy fakt, że widząc cierpienie psa, nie zaprzestał katowania zwierzęcia i pozbawił je konające.

Anna Stengert, nowa właścicielka psa Mejdej - mówiła, że 8 miesięcy to nie jest wystarczająca kara, biorąc pod uwagę to co przeżył pies. Podkreślała, że nie jest to również wystarczająca kara, aby odstraszyć innych potencjalnych oprawców zwierząt.

(gorzowianin.com)

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u