Nie ma wakacji od zdrowia

29 sierpień 2017
Autor: 
Pixabay

W środę 30 sierpnia na parkingu przy szpitalu w Żaganiu, odbędzie się akcja "Nie ma wakacji od zdrowia". Poza konsultacjami i darmowymi badaniami odpowiadając na ogromne braki krwi nie tylko w województwie lubuskim, ale całym kraju, odbędzie się zbiórka krwi.

Zbiórka krwi rozpocznie się o godz. 9.00 potrwa do godz.13.00. Oprócz stanowisk w autokarze, rozstawione zostaną również stanowiska polowe.

O pełnych godzinach zapisane są grupy zorganizowane, strażacy, policjanci, żołnierze, zaś pomiędzy służbami mundurowymi oddawać krew będą wszyscy inni krwiodawcy.

Będzie można zbadać m.in. poziom ciśnienia tętniczego i glukozy we krwi. Nie zabraknie także punktu konsultacyjnego dla kobiet w ciąży.

 

 

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u