XXIII Międzynarodowy Zjazd Cyklistów 2017

15 wrzesień 2017
Autor:  Ryszard Waldun
Pixabay

W sobotę 16 września w Sulęcinie wiele atrakcji szczególnie dla rowerzystów. Zbliża się XXIII Międzynarodowy Zjazd Cyklistów Sulęcin 2017.

Impreza adresowana do wszystkich rowerzystów z lubuskiego i nie tylko. Wystarczy przyjechać rowerem do Sulęcina w sobotę i spędzić czas w gronie fanów dwóch kółek.

Uroczysta inauguracja w sobotę o godzinie 10.00. Potem moc atrakcji m.in. szosowy wyścig dla dorosłych, przejazd najmłodszych cyklistów, rowerowy turniej sprawnościowy, zabawa integracyjna. Podsumowanie zjazdu oraz wręczenie pucharów i nagród w niedzielę od godz. 13.00.

plakat1

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.