II Zlot Fiata 126p w Łagowie Lubuskim (ZDJĘCIA)

02 maj 2016
Autor: 

Dziś w Łagowie Lubuskim odbyła się Maluchowa Majówka czyli II Zlot Fiata 126p. Uczestnicy zjechali z różnych miejsc Polski, m.in. z Poznania, Wrocławia a nawet Łodzi. W składzie nie zabrakło lubuskich maluszków.

Zarówno uczestnicy, jak i zwiedzający wzięli udział w licznych konkursach sprawnościowych oraz w paradzie fiatów na trasie Łagów - Łagówek - Jemiołów. Spotkanie urozmaicił kabaret Zalotka oraz Krzysztof Kamyszek. Wśród maluszków można było podziwiać nawet 40-letnie okazy. - Mój maluch w tym roku skończył 40 lat - informuje Rafał Wieprzkowicz z Zielonej Góry - zachowany jest w bardzo dobrym stanie. Dojechał tu, wrócić też powinien. Kochamy maluchy za przyjemność z jazdy. To auto wzbudza uśmiech na twarzach bardzo wielu ludzi. Prawie każdy ma sentyment do malucha i każdy ma historie z nim związaną.

Pani Agata i pani Ola przyjechały do Łagowa specjalnie z Poznania. - Pamiętam jak kiedyś wracaliśmy z imprezy w 12 osób - śmieje się pani Agata - my przeprowadzaliśmy się do nowego mieszkania maluchem - dodaje pani Ola - jechało nas 7 a na dachu był stół. - Fiatem 126p pojechaliśmy z rodziną do Grecji - dodał pan Sławek ze Sulechowa - dwa razy po drodze się zepsuł. Po wakacjach go sprzedałem. Teraz na maluchy patrzy z łezka oku. Czyżby wspomnienia wróciły?

Organizator zlotu, Michał Ostrowski, cieszy z coraz większej popularności wydarzenia - Łączy nas pasja - mówi - W imprezie udział wzięło ponad 110 aut, to dwa razy więcej niż na pierwszym zlocie. Jeździmy po całym kraju, ale Łagów jest wyjątkowy. Za rok planujemy kolejną taką imprezę i liczymy na jeszcze większą liczbę uczestników.

KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u