Jarmark Produktu Regionalnego w Sławie (ZDJĘCIA)

03 maj 2016
Autor: 

W Sławie odbywa się Jarmark Produktu Lokalnego i jak co roku cieszy się ogromną frekwencją wśród Lubuszan.

Turyści i mieszkańcy gminy mają możliwość nabycia produktów wykonanych tradycyjnymi metodami, przetwory domowe, regionalne wędliny, wędzone ryby, sery, miody, piwa, wina oraz pieczywo.

Poza artykułami spożywczymi można nabyć wyroby z drewna, biżuterię ręcznie robioną, ceramikę, dzieła sztuki czy rośliny. Ogromną popularnością cieszą się naturalne deski do serwowania serów, wędlin i owoców.

Wśród atrakcji nie zapomniano o najmłodszych. Kolorowe warkoczyki, gry i zabawy, słodkie przekąski to tylko nieliczne atrakcje jakie tu na Was czekają. W drugi dzień Jarmarku, 3 maja, odbędą się warsztaty wyplatania koszyków z wikliny dla wszystkich.

KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u