Akcja zbierania poświątecznych choinek

01 luty 2018
Autor: 

Co zrobić z choinka po świętach? Gdzie wyrzucić świąteczne drzewko? Chyba każdy z nas spotkał się z takim dylematem. Najczęściej drzewka lądują przy altankach śmietnikowych, zdarza się, że mieszkańcy wyrzucają je gdzie popadnie.

Gmina Szprotawa wyszła naprzeciw tym problemom swoim mieszkańcom. 2 lutego po raz trzeci i zarazem ostatni odbędzie się akcja zbierania drzewek choinkowych. Jedyne co muszą zrobić mieszkańcy to wynieść je w piątek do godz. 6.00.

Okazuje się, że choinki wcale nie muszą lądować w śmietniku. Te w doniczce można posadzić. Te ścięte - wykorzystujemy w ogrodach. Jak? Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego.

 

KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u