spoKREWnieni służbą

28 luty 2018
Autor:  Ryszard Waldun
Pixabay

Jutro, 1 marca w godzinach od 8.00 do 13.00 w Oddziale Terenowym Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Sulęcinie mieszczącym się przy ul. Dudka 15 odbędzie się zbiórka krwi pod hasłem "spoKREWnieni służbą".

Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji. Twoja krew może uratować życie - podkreśla dr.post Klaudia Richter oficer Komendy powiatowej policji w Sulęcinie

3 lutego 2011 roku Sejm RP ustanowił dzień 1 marca Narodowym Dniem Pamięci Żołnierzy Wyklętych. "spoKREWnieni służbą" to ogólnopolska akcja, nad którą patronat objął Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, wpisująca się w narodowe obchody Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Główne cele przedsięwzięcia to upamiętnienie i oddanie hołdu bohaterom antykomunistycznego podziemia, ale także zwrócenie uwagi na potrzebę oddawani krwi, która może uratować komuś życie.

Akcja ta skierowana jest nie tylko do służb mundurowych, w tym Policji, ale do każdego kto może i chciałby podarować cząstkę siebie innym.

Podczas oddawania krwi pamiętaj o podaniu hasła "spoKREWnieni służbą".

Ryszard Waldun

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.