Konkurs motocyklowy "Mistrzowie dwóch kółek"

12 kwiecień 2018

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim zapraszają wszystkich miłośników „dwóch kołek” na konkurs promujący bezpieczną jazdę na jednośladzie. Konkurs towarzyszy imprezie miejskiej związanej z otwarciem sezonu motocyklowego 2018 r.

Tegoroczne rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Gorzowie Wlkp. rozpocznie się w najbliższą sobotę tj. 14 kwietnia o godzinie 13:00 na placu targowym Gorzowskiego Rynku Hurtowego przy ul. Przemysłowej 14-15. Celem imprezy jest propagowanie bezpiecznej jazdy motocyklem oraz prawidłowych zachowań motocyklistów w ruchu drogowym. Stąd też już po raz kolejny gorzowska drogówka wraz z Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Gorzowie Wlkp. oraz Gorzowskim Automobilklubem przygotowała konkurs promujący bezpieczną jazdę na jednośladzie.

Konkurs rozpocznie się bezpośrednio po zakończeniu parady motocyklowej (około godz. 14:00) na placu targowym Gorzowskiego Rynku Hurtowego. Uczestnicy konkursu zmagać się będą w czterech konkurencjach sprawnościowych, a także rozwiążą test ze znajomości przepisów ruchu drogowego i zasad bezpieczeństwa na drodze. Dodatkowymi atrakcjami będą: pokaz akcji ratunkowej na miejscu zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty oraz zajęcia na symulatorze zderzeń. Dla wszystkich uczestników przewidziane są upominki, a dla zwycięzców cenne nagrody.

- Osoby zainteresowane wzięciem udziału w konkursie zapraszamy w dniu imprezy od godziny 11:00 do „punktu zgłoszeniowego”, celem zarejestrowania się oraz okazania niezbędnych dokumentów. Udział w konkursie jest ograniczony (do 30 zawodników). Serdecznie zapraszamy i życzymy powodzenia! - dodaje st. post Katarzyna Węgrzyn z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Gorzowie Wlkp.

 

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.