„Han Solo: Gwiezdne wojny - historie” - ruszyła kosmiczna przedsprzedaż biletów do Cinema City, IMAX®, Dolby Atmos® i 4DX®

07 maj 2018
CINEMA CITY

Chcesz jako pierwszy obejrzeć na dużym ekranie najnowszą część kultowej sagi o walce dobra ze złem? Wejdź na pokład Sokoła Millennium i dołącz do Hana Solo, Chewiego i Lando! Zobacz, jak narodziła się legenda jednego z głównych bohaterów „Gwiezdnych wojen”.

Już ruszyła przedsprzedaż biletów na pokazy filmu „Han Solo: Gwiezdne wojny - historie” w Cinema City w formacie 2D i 3D! Chcesz poczuć różnicę? Przyjdź do IMAX®, gdzie na gigantycznym, panoramicznym ekranie zobaczysz krystalicznie czysty obraz o niesamowitej głębi i ostrości kolorów, a efekty 3D dosłownie wciągną cię w zawrotną akcję pełną międzygalaktycznych pościgów. Seanse odbędą się także w salach z nowoczesnym systemem Dolby Atmos®, gdzie dźwięki opływają widza z każdej możliwej strony i potęgują doznania kinowe, oraz w salach ŠKODA 4DX® z technologią 4DX®, która oddziałuje na wszystkie zmysły i zapewnia naprawdę ekstremalne przeżycia. Premiera odbędzie się już 25 maja. Bilety do nabycia w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl/filmy/han-solo-gwiezdne-wojny-historie. W maju, w naszej galaktyce nastąpi niezwykłe wydarzenie - premiera najnowszej części pt. „Han Solo: Gwiezdne wojny - historie”! Chcesz wyruszyć w kolejną filmową podróż po odległych częściach kosmosu i poznać nowe przygody ulubionych bohaterów? W najnowszej odsłonie młody Han Solo (Alden Ehrenreich) wnika w ciemny i niebezpieczny, kryminalny światek. Poznaje tam swego przyszłego i nieodłącznego przyjaciela Chewbacę oraz hazardzistę Lando Calrrisiana (Donald Glover). Zobacz, jak narodził się jeden z głównych wątków „Gwiezdnych wojen”! W pozostałych rolach zobaczymy międzynarodowe gwiazdy m.in. Emilię Clarke i Woody’ego Harrelssona, a za reżyserię odpowiada wybitny filmowiec Ron Howard, nagrodzony w 2002 roku Oscarem® za „Piękny umysł”.

Zapraszamy na seanse filmu „Han Solo: Gwiezdne wojny - historie”w Cinema City, a wyjątkowych kinomaniaków, zachęcamy do obejrzenia filmu w IMAX® na panoramicznym, krystalicznie czystym ekranie o zwiększonej ostrości i kontraście. W IMAX® widać więcej, barwy są bardziej nasycone, obraz ostrzejszy a doznania intensywniejsze. Dzięki temu widzowie poczują, jakby sami byli w samym środku akcji i przemierzali międzygalaktyczne odległości razem z Hanem Solo i Chewbacą.

Miłośników wyjątkowych przeżyć audio zapraszamy na pokaz w sali z nowoczesnym nagłośnieniem Dolby Atmos®, które gwarantuje niesamowite wrażenia akustyczne. Tutaj każdy dźwięk otacza widzów ze wszystkich stron, nawet z góry. Dzięki temu usłyszą oni, i tym samym dostrzegą o wiele więcej szczegółów. W Dolby Atmos® można usłyszeć nie tylko ryk silnika pojazdu kosmicznego, który kołuje nad głowami widzów, ale i niuanse w dialogach między bohaterami.

Z kolei fanów ekstremalnych wrażeń zapraszamy do sal ŠKODA 4DX® wyposażonych w nowatorską technologię 4DX®, która oddziałuje na wszystkie zmysły. Tutaj dzięki ruchomym, wprawianym w wibracje i kołysanie fotelom widzowie poczują się, jakby lecieli Sokołem Millennium! Inne efekty specjalne, takie jak podmuchy wiatru, wibracje, falowanie, opadająca mgła, unoszące się zapachy, czy bąbelki, doskonale zsynchronizowane z wydarzeniami na ekranie, sprawią, że widzowie wnikną w świat „Gwiezdnych wojen” i przekonają się na własnej skórze, jak to jest być jednym z bohaterów kosmicznej sagi.

Film będzie można obejrzeć we wszystkich 35 kinach Cinema City w 20 miastach w wersji 2D i 3D, w wersji IMAX® w formacie 3D w kinach: Sadyba (Warszawa), Punkt 44 (Katowice), Galeria Plaza (Kraków), Poznań Plaza, Manufaktura (Łódź), Wroclavia (Wrocław), w salach ŠKODA 4DX® w kinach: Arkadia (Warszawa), Manufaktura (Łódź), Bonarka (Kraków), Felicity (Lublin), Bydgoszcz i Wroclavia (Wrocław), oraz w salach z nagłośnieniem Dolby Atmos® w kinach: Białołęka (Warszawa) i Wroclavia (Wrocław). Cinema City oferuje także unikalną, roczną kartę Cinema City Unlimited, dzięki której tylko za 46 zł lub 55 zł miesięcznie, każdy kto ceni wysokiej jakości filmową rozrywkę, może oglądać bez ograniczeń tyle filmów, ile chce. Więcej informacji i bilety na www.cinema-city.pl oraz www.cinema-city.pl/unlimited.

INFORMACJE DODATKOWE O CINEMA CITY

Cinema City Poland, należy do grupy Cineworld, która jest jedną z największych sieci na rynku rozrywki w Europie i Izraelu. Cineworld obejmuje 9 krajów: Polskę, Wielką Brytanię, Irlandię, Izrael, Węgry, Czechy, Bułgarię, Rumunię oraz Słowację. Łącznie spółka prowadzi 229 kin z ponad 2000 ekranami. W Polsce posiada 35 kin. Jako lider innowacyjnych technologii stosowanych w branży kinowej, Cinema City wprowadziło do Polski najnowsze rozwiązania udostępniając widzom 6 kin IMAX®, 6 sal ŠKODA 4DX® oraz 4 sale z nagłośnieniem Dolby Atmos®. Te przełomowe technologie pozwalają na nową jakość przeżyć kinowych, z wykorzystaniem wszystkich zmysłów i najgorętszych hollywoodzkich tytułów filmowych. Cinema City jako pierwsza i jedyna sieć kin w Polsce oferuje swoim klientom roczny abonament - Cinema City Unlimited - który umożliwia nieograniczony dostęp do filmowych hitów. Cinema City prowadzi także sprzedaż reklam w kinach za pośrednictwem New Age Media oraz dystrybucję filmów poprzez Forum Film, spółki zależne. Cineworld jest jedną z najszybciej rosnących sieci kin w Europie.

Więcej informacji na www.cinema-city.pl

Warszawa, 7 maja 2018

Han Solo Przedsprzedaz

TAGI
Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u