Możliwe kolejne loty wojskowych F-16 nad Zieloną Górą

08 maj 2018
Autor:  Redakcja
Możliwe kolejne loty wojskowych F-16 nad Zieloną Górą 31. BLT Poznań-Krzesiny

Już od wtorku, 8 maja, nad Zieloną Górą i pobliskimi miejscowościami ponownie aktywowana została strefa zarezerwowana dla lotów wojskowych. Mieszkańcy w ciągu najbliższych 2 dni mogą spodziewiewać się wzmożonej aktywności myśliwców na lubuskim niebie.

Loty odbędą się w ramach szkolenia żołnierzy z 4. Zielonogórskiego Pułku Przeciwlotniczego. Na lubuskim niebie ponownie mają pojawić się myśliwce F-16 z 31. Bazy Lotnictwa Taktycznego Poznań-Krzesiny. Zgodnie z planem, loty szkoleniowe będą przeprowadzone w godzinach 7:00-22:00.

Kolejne takie ćwiczenia już niebawem, bo w dniach 15-17 maja 2018 roku. W międzyczasie odbędzie się jeszcze wojskowe szkolenie "Nato Tiger Meet 2018" (22 eskadry z 13 krajów) zorganizowane przez 31. BLT - tutaj strefa lotów obejmie już całe województwo.



Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u