Parada Bachanaliowa 2016 (FILM, ZDJĘCIA)

16 maj 2016
Autor: 
Katarzyna Mayer Bzowa

Tego wydarzenia nie mogło zabraknąć w Bachanaliowym programie. Parada otworzyła coroczne studenckie święto jakim są Dni Kultury Studenckiej „Bachanalia”.

Studenci przeszli ulicami miasta przebrani w zabawne stroje o tematyce olimpijskiej. Można było znaleźć znicz olimpijski, bogów a nawet Asterixa, który jak wiadomo "również brał udział w olimpiadzie"

Parada zakończyła się na deptaku, gdzie przedstawiciele żaków otrzymali klucze do Miasta od samego Prezydenta Janusza Kubickiego. Dni Kultury Studenckiej potrwają do soboty.

Zapraszamy do wysyłania nam zdjęć z imprez bachanaliowych. Wszystkie umieścimy na naszym portalu. Podzielcie się z nami Waszymi wrażeniami. Zdjęcia wysyłajcie na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u