Doroczny kongres Świadków Jehowy już w sierpniu w Zielonej Górze

12 lipiec 2018
Autor: 
Doroczny kongres Świadków Jehowy już w sierpniu w Zielonej Górze www.jw.org

Doroczny kongres Świadków Jehowy odbędzie się w Zielonej Górze w dniach 10-12 sierpnia w hali Centrum Rekreacyjno-Sportowego. W kongresie weźmie udział blisko 5000 osób.

Tegoroczny kongres Świadków Jehowy odbędzie się pod hasłem "Bądź odważny!". Trzydniowy program kongresu składa się z 54 części — przemówień, słuchowiska, wywiadów i krótkich filmów. Ponadto w ostatnim dniu kongresu zostanie wyświetlony dłuższy film zatytułowany "Historia Jonasza — opowieść o odwadze i miłosierdziu". Każdego dnia sesje przed południem i po południu będą rozpoczynały specjalnie przygotowane na tę okazję filmowe programy muzyczne.

- Z programu mogą odnieść pożytek wszyscy obecni. Wyzwania, jakie każdego dnia przynosi życie, mogą pozbawić nas sił i spokoju. Ludzie w każdym wieku odczuwają teraz znacznie więcej obaw i niepokojów niż kiedykolwiek. Zmaganie się z takim stresem wymaga odwagi. Punkty programu oparte na Biblii, dodadzą sił i motywacji potrzebnej do skutecznego radzenia sobie z trudnościami. - przekonują na swojej stronie organizatorzy imprezy.

Podczas tegorocznego kongresu będzie można skorzystać z praktycznych rad zawartych w Biblii. Program każdego dnia rozpocznie się o godz. 9.20. Wstęp jest bezpłatny. W roku 2018 w całym kraju odbędzie się 28 takich kongresów.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na oficjalnej stronie internetowej Świadków Jehowy.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u