Wrak Race Sława 2016

17 maj 2016
Autor: 

21.maja po raz 2 uniesie się ryk silników nad Sławą. Wrak race Sława to jedna z największych imprez motoryzacyjnych w województwie.

Zawody rozpoczną się o 8.00 na polu między rondem wyjazdowym na Wschowę a wiaduktem. Około 100 zespołów biorących udział w wyścigach wraków będzie robiło wszystko, aby wygrać swoje grupy i przejść dalej.

Wrak Race Sława to prawdziwa gratka dla wielbicieli adrenaliny. Adrenaliny podwójnej - ponieważ jazda wrakiem niesie dodatkowe wyzwania w porównaniu z zawodami pięknych nowych bolidów wartych setki tysięcy złotych.

Jazda wrakiem to wielka niewiadoma - nie ma tu miejsca na narzekanie, fochy i gwiazdorzenie - rozleciał Ci się silnik? odpadło koło? - naprawiasz albo odpadasz - jest wielu na twoje miejsce!

Podczas imprezy przewidziane są również atrakcje dla całych rodzin. Zamki dmuchane dla dzieciaków, pyszne przekąski i możliwości przejazdu po torze wrakiem! W namiocie PCK Głogów i Sanepidu będzie możliwość przeprowadzenia BEZPŁATNEGO badania pojemności płuc (spirometria), sprawdzenia zawartości dwutlenku węgla w organizmie oraz założenia specjalnych okularów symulujących upojenie alkoholowe. Firma Kaja zapowiada, że Ci którzy nie mogą być osobiście będą mogli śledzić rozgrywki na żywo, dzięki przekazowi livestream z pola walki.

TAGI
KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u