"Podpal radnego" - ognista akcja na 27. finale WOŚP w Zielonej Górze (ZDJĘCIA, FILM)

13 styczeń 2019
Autor: 
"Podpal radnego" - ognista akcja na 27. finale WOŚP w Zielonej Górze Redakcja

Nietypowa akcja zielonogóskich radnych na 27. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po rzucaniu tortem i kąpieli w basenie przyszła pora na "podpalenie radnego". Zwycięzca zapłacił za to 3300 złotych.

Radni od samego początku chcieli zrobić ciekawe i zjawiskowe widowisko, które z pewnością zbierze dużą kwotę dla Orkiestry. Samodzielnie wymyślili oni akcję "Podpal radnego". Ich plan się powiódł, ponieważ licytacja zakończyła się na kwocie 3300 złotych. Wygrał Łukasz Porycki, wicemarszałek województwa lubuskiego.

Już po chwili zwycięzca mógł wskazać, który z radnych zostanie "podpalony". Do akcji wybrano Marcina Pabierowskiego oraz Roberta Górskiego. Obaj w pełnym rynsztunku chroniącym przed promieniowaniem cieplnym i ogniem mieli za zadanie ugasić pożar łatwopalnej substancji. Symbolicznie "podpaliła" ich żona wicemarszałka.

Jak można było zauważyć, zadanie nie należało do łatwych. Radny Górski za pierwszym podejściem nie zdołał pokonać ognia. O wiele lepiej poradził z tym sobie Marcin Pabierowski, który przy użyciu gaśnicy szybko zdołał opanować sytuację. Ze względów bezpieczeństwa poczynania radnych nieustannie nadzorowali strażacy.

Transmisja na żywo:

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u