IX Wiosenna Masa Krytyczna za nami (ZDJĘCIA i FILM Z DRONA)

03 czerwiec 2016
Autor: 

Pogoda dopisała. IX Wiosenna Masa Krytyczna już za nami.

W wydarzeniu udział wzięło kilkuset rowerzystów nie tylko z Zielonej Góry. Uczestnicy w eskorcie policji przejechali głównymi ulicami miasta, m.in. Boh. Westerplatte, Wrocławską, Łużycką, Wojska Polskiego i Zjednoczenia. Trasa kończyła się na Wagmostawie. Rowerzyście przejechali około 12 km. 

Masa Krytyczna ma za zadanie zaznaczyć, że wśród uczestników dróg znajdują się również rowerzyści i dlatego bardzo ważna jest budowa ścieżek rowerowych. Wielbicieli jednośladów przybywa z roku na rok coraz więcej. Jest to również apel, aby mieszkańcy przesiedli się na rower. Dlaczego? Bo podróżując rowerem możemy nawiązać nowe znajomości, nie ma problemu z zaparkowaniem, relaksuje, odchudza....

KMB

 
Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u