FOOD TRUCK FEST - Zielona Góra (ZDJĘCIA)

05 czerwiec 2016
Autor: 

Zamień niedzielny rosół i schabowego na potrawę z FOOD TRUCK FEST. To pierwszy zlot samochodów z szybkim jedzeniem w Zielonej Górze.

Impreza rozpoczęła się w sobotę i potrwa do dziś do 21.00. Zjechało się ponad 20 najlepszych food trucków w Polsce. Coś dla siebie znajdzie i jarosz i prawdziwy mięsożerca. W menu królują m.in. burgery, ramen, langosze, naleśniki, makarony i sushi. Znajdziemy tu także słodkości, różnego rodzaju kawy oraz dania typowo dla najmłodszych, w tym owoce w czekoladzie, gofry czy świeżo wyciskane soki.

Na event najlepiej przyjść głodnym i uzbrojonym w cierpliwość. Może się zdarzyć, że na potrawę trzeba będzie poczekać nawet godzinę.

KMB

 
Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u