Nowa Sól: Wielki festyn służb mundurowych z okazji 100. rocznicy powstania Policji państwowej

20 sierpień 2019
Autor: 
Nowa Sól: Wielki festyn służb mundurowych z okazji 100. rocznicy powstania Policji państwowej KPP Nowa Sól

Już w ten piątek, na terenie Parku Krasnala w Nowej Soli odbędzie się Festyn służb mundurowych z okazji 100. rocznicy powstania Policji państwowej. Będzie policja, straż pożarna, wojsko oraz WOPR. Nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych!

Komenda Powiatowa Policji w Nowej Soli zaprasza na  Festyn służb mundurowych z okazji 100. rocznicy powstania Policji państwowej, który odbędzie się 23 sierpnia br. na ternie Parku Krasnala, przy ulicy al. Wolności w Nowej Soli. W programie m.in. pokaz sprzętu policyjnego, wojskowego oraz strażackiego. Możliwość zapoznania się z tajnikami techniki kryminalistycznej. Na stoisku WOPR prowadzony będzie instruktaż z pierwszej pomocy. Żołnierze zaprezentują swój specjalistyczny sprzęt. Pojawi się m.in. czołg "Leopard", wyrzutnia rakietowa "Langusta", haubicoarmata "Dana" i wiele więcej.

Dla najmłodszych przewidziany jest darmowy słodki poczęstunek w postaci waty cukrowej, cukierków oraz popcornu. Będą również gry, zabawy i animacje dla dzieci.

 

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u