Zielona Góra z WOŚPem. Bijemy rekord! (FILM)

08 styczeń 2020
Autor: 
Zielona Góra w WOŚPem. Bijemy rekord! Redakcja

374 000 zł to sumą jaką udało się w zeszłym roku uzbierać zielonogórzanom podczas finału WOŚP. Dzięki zbiórce do szpitala trafił sprzęt o łącznej wartości 330 000 zł. W tym roku spróbujmy pobić ten rekord. A będzie się działo...

Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do aktywnego spędzenia czasu już od godz. 11. Będzie można się zabawić, poćwiczyć a także potańczyć, między innymi tańce ludowe z Lubuskim Zespołem Pieśni i Tańca. Do dyspozycji mieszkańców będzie basen, konie, strzelnica i wiele innych. Wszystko za przysłowiową wrzutę. Będzie także kilka licytacji i koncertów.

O godz. 9 spod zielonogórskiej Palmiarni wyruszy VI Turystyczny Rajd 4×4, czyli korowód pojazdów offroadowych wszelakiej maści. Trasa kierować będzie ku najciekawszym atrakcjom terenowym w okolicach Zielonej Góry a zakończy się w miejscowości Gostchorze, po drugiej stronie Odry. Tam to odbędą się najbardziej interesujące pokazy oraz ognisko dla uczestników. Do tej pory zapisały się 93 ekipy. Lista nie jest jeszcze zamknięta. Numerem jeden wśród uczestników jest Wioleta Haręźlak, dyrektor Departamentu Edukacji i Spraw Społecznych oraz Łukasz Porycki, Wicemarszałek Województwa Lubuskiego.

Po raz 14 spod MOSIRu wystartuje bieg Policz się z cukrzycą. Co prawda zapisy na sam bieg są już zamknięte, jednak każdy kto przyjdzie będzie mógł skorzystać z porad medyków w Miasteczku Zdrowia. W ramach spotkania będzie także nauka udzielania pierwszej pomocy z Misiem Ratmisiem. Oficjalny start biegu godz. 12.

O godz. 14 w hali CRS ruszy V Orkiestrowy Lubuski Maraton Indoor Cycling. Niestety i ta lista jest już zamknięta. Jeśli mimo wszystko zdecydujecie się przyjść na Maraton będziecie mogli kibicować 200 rowerzystom, a wśród nich Andrzejowi Huszczy. Przed Maratonem coś dla oka, coś dla duszy i coś dla podniebienia. Cukiernia w Sulechowie przygotuje ogromny wośpowy tort.

Po raz kolejny w Klubie Iron Church na Zaciszu odbędzie się Maraton jogi ze wsparciem Kettlebell na WOŚP. W tym roku zajęcia poprowadzą: Zuzanna Ł-g, Balans - joga w Zielonej Górze, Arkadiusz Deciuk z Joga Organika, Justyna Adammark, Anna Ziobrowska Artur Waldemar Kurdyk, Paweł Świątczak. Wstęp to min. 25 zł do puszki orkiestrowej, która jak zwykle będzie w rękach wolontariusza Roberta. Start godz. 11.

KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u