Kolejna premiera w Lubuskim Teatrze (WYGRAJ BILET)

09 listopad 2016
Autor: 

W sobotę 12 listopada w Lubuskim Teatrze premiera monodramu "Ja i Beatrix" w reżyserii Lecha Mackiewicza.

„Ja i Beatrix” w dramatyczny sposób porusza temat granicy moralności i wolności jednostki. Nawiązuje do kondycji Raskolnikowa końca 20. wieku, gdzie coraz trudniej znaleźć inne wartości poza zaspokojeniem egoistycznych potrzeb bez względu na konsekwencje. Gdzie istnieje zbrodnia, ale z braku wartości wyższych, niekoniecznie musi ona zostać ukarana. Akcja Beatrix rozgrywa się w Australii, kraju, którego nieskończenie puste przestrzenie oddalone od „reszty świata” mogą zwieść i wciągnąć w swoją pustkę co słabszych przybyszów. Nie jest to historia radosna i lekka. Jest za to silnym głosem sprzeciwu wobec świata pełnego znieczulenia, egoizmu i pustki uczuciowej, świata zanikającego indywidualizmu.

W monodramie gra Marek Sitarski aktor Lubuskiego Teatru. Premiera w sobotę 12 listopada o godz. 19.00.

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na niedzielę 13 listopada, na godz. 16.00. Czekam na maile pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.