In Touch - Tańce Świata

14 listopad 2016
Autor: 
Pixabay

Polski muzyk VOY’M – Woytek Mrozek zaprasza na koncert do Filharmonii Gorzowskiej.

TAŃCE ŚWIATA czyli Woytek Mrozek z orkiestrą. Cechą charakterystyczną programu jest łączenie muzyki etnicznej i klasycznej z elementami muzycznego show. Wykorzystanie klarnetu jako instrumentu solowego i towarzyszącej mu orkiestry jest odniesieniem do najstarszych tradycji muzycznych większości krajów Europy.

Program stanowi zbiór kilkudziesięciu tańców tradycyjnych / etnicznych, opracowanych na orkiestrę smyczkową, kameralną lub symfoniczną i wykonywanych z udziałem takich tradycyjnych instrumentów jak cymbały mołdawskie, dudy, zurna czy klarnet arabski. Pośród tańców etnicznych można odnaleźć taniec słynnego Greka Zorby, tańce bałkańskie, tureckie, żydowskie, karpackie, mołdawskie, węgierskie i rumuńskie. Projekt Tańce Świata oklaskiwała już publiczność Europy, Afryki, Azji, Ameryki Południowej i Północnej.

Piątek 18 listopada , godz. 19.00

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.