Bieg "Policz się z cukrzycą"

11 styczeń 2017
Autor: 
Pixabay

Przed nami XI edycja biegu "Policz się z cukrzycą". Wydarzenie wpisuje się w Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dołącz, pobiegnij i pomóż.

W tym roku będzie to bieg drużynowy, sztafetowy. Organizatorzy przygotowali miejsce dla 60 drużyn, 5 osobowych. Do przebiegnięcia jest 2,5 km z czego każdy zawodnik w drużynie biegnie 500 metrów. Drużyna musi posiadać unikatową nazwę.  

W biegu „Policz się z cukrzycą” mogą wziąć udział wszyscy niezależnie od wieku. Wystarczą chęci i dobry humor zatem zbierajcie i zgłaszajcie drużyny.

Opłata startowa za udział w 11. Biegu WOŚP – Policz się z cukrzycą wynosi minimum 100 zł za drużynę i jest w całości przeznaczona na zakup pomp insulinowych dla kobiet w ciąży.

Impreza odbędzie się 15 stycznia w niedzielę na Wzgórzu Winnym przy Palmiarni. Początek o godz. 13.00. Warto dodać, że pod Palmiarnią będzie miasteczko zdrowia, konsultacje z lekarzami, pomiar ciśnienia itp.

 

 

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u