Włoski Dzień Kobiet

21 luty 2017
Autor: 
Pixabay

Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie zaprasza na niesamowity koncert z okazji Dnia Kobiet. Będzie to muzyczna, niezapomniana podróż do Włoch.

Koncert największych włoskich hitów w wykonaniu Thomasa Grotto - rodowitego Włocha. Talent i charyzma tego wokalisty gwarantuje zagwarantuje, że koncert będzie niepowtarzalnym i wyjątkowym zdarzeniem. Thomas jest żywiołowy, bezpośredni i serdeczny co powoduje, że wszędzie jest bardzo ciepło przyjmowany. Szybko nawiązuje kontakt z publicznością w każdym wieku, która od pierwszych chwil koncertu śpiewa i tańczy razem z nim.

Bilety na koncert  w cenie 30 zł do nabycia w kasach CKiR we Wschowie oraz w sprzedaży internetowej.

8 marca środa, godzina 20.00.

 

DG

 

 • Rozpoczął się Jarmark Wielkanocy KRASZANKA

  Rozpoczął się Jarmark Wielkanocy KRASZANKA

  Po dwuletniej przerwie do Zielonej Góry wraca najbardziej kolorowe i wiosenne wydarzenie - Kraszanka. Deptak zmieni się w kiermasz palm, wypieków i pisanek wielkanocnych.

 • Blue Sounds z tekstami Baczyńskiego w Szprotawskim Domu Kultury

  Blue Sounds z tekstami Baczyńskiego w Szprotawskim Domu Kultury

  Zespół Blue Sounds powstał pod koniec lat dziewięćdziesiątych. W roku 2006 światło dzienne ujrzała debiutancka, stricte bluesowa płyta zespołu " Tak naprawdę to wszystko z miłości", która spotkała się z dużym uznaniem zarówno wśród szerokiej rzeszy słuchaczy jak i krytyków muzycznych środowiska bluesowego i jazzowego.

 • Zaginęła Dominika Grekel ze Wschowy

  Zaginęła Dominika Grekel ze Wschowy

  Wschowscy policjanci poszukują 27 – letniej mieszkanki Wschowy. Kobieta w niedzielę około godziny 18.00 widziana była ostatni raz na terenie Boszkowa.

 • Serce czy rozum? Posłuchaj nowej piosenki zielonogórzanki Agaty Gołemberskiej

  Serce czy rozum? Posłuchaj nowej piosenki zielonogórzanki Agaty Gołemberskiej

  Agata Gołemeberska, autorka takich utworów jak “Uda się” oraz “Nie na zawsze”, dzieli się z nami kolejnymi muzycznymi propozycjami. Kilka dni temu swoją premierę miał singiel “A niech mnie”, który ma szansę stać się stałym bywalcem na letnich imprezach.

 • Opera daje nadzieję

  Opera daje nadzieję

  Pandemia dalej nie oszczędza świata muzyki. W tym roku to właśnie artyści zostali najbardziej dotknięci ograniczeniami, zawieszono repertuary, a wiele osób zostało bez środków do życia.

 • Szprotawa: Koncert z okazji Narodowego Święta Niepodległości

  Szprotawa: Koncert z okazji Narodowego Święta Niepodległości

  Burmistrz Szprotawy, Radni Rady Miejskiej, Dyrektor Szprotawskiego Domu Kultury zapraszają na uroczysty koncert z okazji 102. rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Koncert odbędzie się 11 listopada 2020r o godz. 16.00 w sali widowiskowej SzDK.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u