Majowy kiermasz książek

04 maj 2017
Autor: 
Pixabay

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna z Zielonej Górze zaprasza na przedsięwzięcie organizowane w ramach XIV OGÓLNOPOLSKIEGO TYGODNIA BIBLIOTEK pod hasłem BIBLIOTEKA. OCZYWIŚCIE!

Majowy kiermasz książek 2017 to bogata oferta i książki już od 1 zł. Poza bogatą ofertą książek także duży wybór płyt gramofonowych około 100 egzemplarzy. Wszystkie płyty po 5 zł.

Książki popularnonaukowe z prawie wszystkich dziedzin wiedzy (najwięcej z historii powszechnej i historii literatury), beletrystyka polska i obca. Ceny już od złotówki do 15 zł za egzemplarz. Swoje najnowsze pozycje wystawi nasze wydawnictwo Pro Libris.

Organizatorzy akcji zaparszają od 8 do 13 maja,  w godz. 10.00 - 17.00, w sobotę godz. 10.00 - 15.00, przed gmachem Biblioteki Norwida.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u