LUBUSKI PIKNIK ZDROWIA

08 maj 2017
Autor: 

W niedzielę 4 czerwca w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Drzonkowie odbędzie się jedno z najlepszych tegorocznych wydarzeń w naszym województwie, czyli LUBUSKI PIKNIK ZDROWIA. Przed nami wielka wojewódzka impreza.

W tym roku zaplanowanych jest jeszcze więcej atrakcji niż w latach poprzednich. Tego dnia będzie można skorzystać z bezpłatnych porad lekarskich, doradców żywieniowych, spotkać się z ekspertami od spraw wizerunku, sportu, rehabilitacji. Będą występy artystyczne, pokazy pierwszej pomocy, wiele atrakcji dla najmłodszych: balony, dmuchane zamki, zjeżdżalnie, gry, zabawy, turnieje. Dla nieco starszych dzieci odbędzie się finał konkursu na najlepszą lekcję WF, gdzie główną nagrodą jest sprzęt sportowy.

Wszyscy, którzy przybędą na piknik, bez względu na wiek i sposób dotarcia będą mogli zregenerować siły na wygodnych leżakach w naszej strefie relaksu. Towarzystwa będą dotrzymywać tam specjaliści od jogi, masażyści i terapeuci. Dla odpoczywających aktywnie organizatorzy przewidzieli atrakcje sportowe, które pozwolą na spalenie zbędnej tkanki tłuszczowej.

Piknik potrwa od godz. 10.00 do 16.00.

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u